Порядок реєстрації випускника в Державній службі зайнятості України

Донизу

Порядок реєстрації випускника в Державній службі зайнятості України

Створювати по Helga на тему Ср Жовт 02, 2013 1:14 pm

Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до Державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи.

Реєстрації, перереєстрації або обліку в Держ. службі зайнятості підлягають громадяни, які звернулися до центрів зайнятості з метою отримання соціальних послуг.

Реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні проводиться не залежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування особи за умови пред’явлення
 паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України,
 облікової картки платника податків (ідент. код),
 трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості),
 диплома або іншого документа про освіту,
 в разі потреби також військового квитка.

Відповідно до частини другої статті 43 ЗУ «Про зайнятість населення» від 5.07.2012р. № 5067-VI статус безробітного надається особам за їх особистою заявою у разі відсутності підходящої роботи з першого дня їх реєстрації у центрах зайнятості. У разі наявності у день подання заяви про надання статусу безробітного пропозиції підходящої роботи особі, за попереднім узгодженням з роботодавцем, видається направлення на працевлаштування. Особа зобов’язана подати протягом семи календарних днів з дня отримання такого направлення територіальному органові письмову відповідь роботодавця про працевлаштування або відмову у працевлаштуванні.

Випускники вищих навчальних закладів, які навчалися за держ-замовленням і звернулися до центру зайнятості протягом одного року з дня закінчення навчання пред'являють наступні документи:

  • направлення на роботу,
    довідку про надання можливості самостійного працевлаштування,

ті, що навчалися на контрактній основі і звернулися до територіального органу протягом одного року з дня закінчення навчання, — довідку навчального закладу про підтвердження форми навчання.

Особи, які закінчили або припинили навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилися із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби та вперше приймаються на роботу, з метою реалізації права на додаткові гарантії повинні зареєструватися у центрі зайнятості протягом шести місяців з дня закінчення або припинення навчання чи звільнення із служби.
Детальнішу інформацію можна знайти на сайті ДЦЗ http://www.dcz.gov.ua

_________________
Той, хто хоче, робить більше, ніж той, хто може. (Г.Марі)

Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатись слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте. (Д.Трамп)
avatar
Helga
Admin

К-ть повідомлень : 128
Дата регистрации : 07.10.2011
Звідки : КДАВТ

На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі