Перша заробітна плата – скільки???

Донизу

Перша заробітна плата – скільки???

Створювати по Alyona на тему Нд Жовт 09, 2011 6:08 pm

Тут назва теми говорить сама за себе.
Розкажіть, якою ви собі уявляете суму заробітної платні?
Вкажіть бажаний мімімум.

Крім того, давайте поговоримо, з чого саме складається сума тієї самої, бажаної заробітньої платні?

Вказавши в резюме бажаний рівень зарплати, безумовно, ви полегшите роботу менеджера з персоналу. Якщо ваші бажання абсолютно не сходяться з пропозицією компанії, то вдасться уникнути незручної ситуації і заощадити час як вам, так і HR-менеджеру.
Зарплата в резюме
Також у цьому питанні варто враховувати рівень посади, на яку ви претендуєте. Якщо ви шукайте роботу на керівну посаду середньої або вищої ланки, то зарплату вказувати необов'язково. Зазвичай це пов'язано з питанням конфіденційності.

Вказуючи бажаний розмір зарплати ви даєте зрозуміти, що здатні дати оцінку своєму досвіду та навичкам. Але перш, ніж це робити, проведіть аналіз ринку праці. Вивчіть рівень зарплат у вашій сфері та регіоні (серед пропонованих вакансій того ж типу, тієї ж професії з якнайсхожішим досвідом), порівняйте рівень ваших навичок з іншими резюме. Так, якщо ви лише вчора закінчили ВУЗ, то не варто порівнювати свій оклад з бажаною зарплатою кандидата, що має за плечима 10-ти річний досвід.

У резюме з порожньою графою заробітної плати є і свої плюси. Наприклад, зарплату ви зможете обговорити безпосередньо з роботодавцем, опираючись на різні обставини: ступінь відповідальності, робочий графік, обов'язки та ін. Ставлячи точну суму ви вказуєте планку, вище якої зарплата навряд чи підніметься.

Яку ж суму вказувати?

Існує ризик як продешевити, так і вказати завищену ціну і тим самим не отримати жодної пропозиції. Для початку визначте для себе мінімальну суму, на яку ви могли б погодитися, потім вивчіть ситуацію на ринку. Це допоможе встановити актуальну для вас зарплатну вилку. Насамперед ці цифри повинні бути обгрунтовані і зрозумілі особисто вам: чому ви гідні саме такої суми, і що можете дати компанії за ці гроші. У цій ситуації роботодавець, швидше за все, запропонує вам найменшу цифру з діапазону. Тому додайте до суми ще 15-20% або візьміть середнє значення. Під час співбесіди ви завжди можете обговорити свій майбутній оклад та інші бонусні варіанти. Наприклад, вам можуть запропонувати мінімальне значення з зарплатної вилки плюс щомісячні премії, завдяки яким вдасться вийти на привабливішу суму.

Зарплата кандидата повинна відповідати його професійному рівню. Якщо ви вказуєте свідомо завищену цифру в надії потім поторгуватися, то врахуйте, що в цьому випадку вам можуть навіть не подзвонити.

Складніше вказувати бажану зарплату, якщо ваш заробіток складається з відсотків. Якщо ви звикли працювати і заробляти по максимуму, то краще не лякати роботодавця кругленькою сумою. Завжди існує середній показник, який не відлякає працедавця і одночасно дасть зрозуміти, що ви знаєте свою справу. А проявити себе ви зможете безпосередньо в роботі.

Якщо у вас достатньо часу на пошук роботи або ви займаєтеся пошуком, будучи працевлаштованими, то можна поекспериментувати. Пробуйте створювати різні резюме з різними зарплатними побажаннями. І пам'ятайте, що не завжди роботодавців цікавлять тільки матеріальні аспекти.

як би Ви розраховували свою ЗП?

avatar
Alyona
Admin

К-ть повідомлень : 31
Дата регистрации : 30.08.2011
Возраст : 29

http://kdavt.ukrainianforum.net

На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі